Filtras išjungtas

Šilalės krašte 19-ąjį kartą stabtelėjo tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris"

55-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris" surengtas XIX a. pab. etnografinėje sodyboje, prie Bilionių piliakalnio (Šilalės r.). Tą pačią dieną poezijos garsai skambėjo ir Bijotuose, prie Dionizo Poškos Baublių muziejaus, kur įteikta Šilalės rajono savivaldybės D. Poškos vardo premija.

„Retos istorijos“ – legendų šalis Etiopija

Gegužės 25 d. UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, ji švenčiama daugybėje šalių. Nacionalinė biblioteka jungiasi prie šios dienos minėjimo knygų mėgėjų rubrikoje „Retos istorijos“ suteikdama progą susipažinti su viena iš Afrikos valstybių – Etiopija.

Nacionalinė bibliotekoje vyko diskusija apie Europos Parlamentą

Jau gegužės 26 d. vyks ne tik Prezidento, bet ir Europos Parlamento rinkimai. Ta proga Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo erdvėje vakar vyko renginys „Europos Parlamento rinkimai: patirtys ir įžvalgos“.

Ką skaitysite vasarą?

Ieškote išskirtinių skaitinių vasarai, besiartinančioms atostogoms? Kviečiame pasinaudoti Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Skaitytojų klubo narių rekomendacijomis. Išrinkti kūriniai klubo narėms ypatingai žadino jausmus, virpino širdis, kai ką net sugraudino. Šios knygos sukėlė daug minčių, kuriomis Skaitytojų klubo narės renginiuose dalinosi tarpusavyje.
iš 1 001