Naujienos

Filtras išjungtas

Atidaryta fotomenininko Stasio Povilaičio darbų paroda

Šiaurinėje bibliotekoje eksponuojamos Panevėžio fotomenininko, rengusio parodas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, Stasio Povilaičio fotografijų ciklas „Po repeticijų“.

Dirbtuvės PATS SAU: kas tai?

Daugelis Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką įsivaizduoja kaip informacijos ir žinių erdvę, kurioje lentynos apsunkusios nuo knygų ir žinynų. Visus taip manančius kviečiame pasižvalgyti po kūrybines dirbtuves PATS SAU, kur jaunieji atradėjai semiasi praktinių žinių ir lavina daugybę gyvenime praversiančių įgūdžių. Šios erdvės šūkis – P asidaryk, A trask, T ausok, S malsauk, S iek, A tpažink ir U žfiksuok. Kai namuose nerandi tinkamos vietos kūrybiniams žaibams suvaldyti,...

Bibliotekoje – Aušrinė Mažulytės piešinių apie demonus paroda

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojama šilališkės Aušrinės Mažulytės piešinių paroda, kuri išsiskiria originalumu ir savitu stiliumi, mat autorė vaizduoja demonus.

Nacionalinėje bibliotekoje atidaryta „Pavasario paroda 2019“

Iki balandžio 28 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje kviečiame susipažinti su penkiolikos Vilniaus dailės akademijos (VDA) Skulptūros katedros studentų kūriniais. Šios parodos atspirties taškas – kasmetinės, žiemą vykstančios atviros Skulptūros katedros studentų kūrinių peržiūros, kurių metu vienoje erdvėje galima pamatyti visų kursų studentų darbus. Šios parodos menininkai ir jų kūriniai buvo atrinkti neapsiribojant vienu studijų kursu, kūrinius vienijančia tema ar menine...

Tarptautinė poezijos diena su nauja poezijos knyga

Varėnos literatų klubas „Jievaras“ minėjo Tarpautinę poezijos dieną.  Sutikit – pats prasmingiausias Poezijos dienos paminėjimas – naujos eilėraščių knygos sutiktuvės! Ištikimiems savo gerbėjams ir skaitytojams snaust neleidžia produktyvusis literatas Petras Miliūnas.
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje