Filtras išjungtas

Susitikimas su Vytautu Baku

2018 m. rugpjūčio 21 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su Seimo nariu, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Vytautu Baku. Pokalbio tema „Ką atskleidė NSGK atliktas parlamentinis tyrimas. Kaip sumažinti korupcijos lygį Lietuvoje?"

ALEKSANDRAS VITKUS, CHAIMAS BARGMANAS. HOLOKAUSTAS ŽEMAITIJOJE

Holokaustas Žemaitijoje : enciklopedinis žinynas / Aleksandras Vitkus, Chaimas Bargmanas. – Vilnius : Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, 2016 (Vilnius : BALTO print). – 487, [1] p. : iliustr., žml. ; 25 cm + 1 vaizdo diskas (DVD). – Taip pat vartojama antr.: Holokaustas: blėstanti praeitis. – Priedo antr.: Holokaustas: blėstanti praeitis. – Bibliogr. sk. […]

Rugpjūčio 23 d.: pasitinkant koncertą – pokalbis apie Rogerio Waterso solinę kūrybą

Lietuvoje rugpjūčio pabaigoje koncertuos gyva „Pink Floyd“ legenda muzikantas Rogeris Watersas. Jau dabar melomanai įsitikinę, kad tai bus vienas galingiausių ir neabejotinai įspūdingiausių koncertų, bene didžiausias visų laikų gyvasis šou uždarose erdvėse Lietuvoje.

Paskutiniąją vasaros savaitę pasaulio bibliotekininkai susitiks Malaizijoje

84-oji Tarptautinės bibliotekininkų asociacijų federacijos (IFLA) konferencija ir generalinė asamblėja š. m. rugpjūčio 24–30 d. vyks Malaizijos sostinėje Kuala Lumpūre . Jos tema – „Transform Libraries, Transform Societies“ („Keičiasi bibliotekos, keičiasi bendruomenės“).
iš 1 001