Filtras išjungtas

Bibliotekos lankytojams teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka užsiregistravo Vilniaus universiteto Teisės klinikos vykdomo projekto „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“ iniciatyvai. Projektu siekiama įdiegti nuotolinio konsultavimo sistemą, atidarant prieigos taškus įvairių regionų seniūnijose, bibliotekose ir mokyklose.

Keramikos darbų paroda „Pavasario vėjelis“

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos skaitykloje eksponuojama  Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro keramikos studijos auklėtinės Karolinos Vaitkutės III-oji autorinė keramikos paroda "Pavasario vėjelis". Mokytoja Vida Daukšienė. https://youtu.be/a0jYwoVzU1o

Be vandens nebus gyvybės

Kovo 22 d. Varėnos viešojoje bibliotekoje paminėta Pasaulinė vandens diena. Renginį vedė Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus bibliotekininkė Lina Blėdienė.

Pasaulinė poezijos diena

2000 metais UNESCO paskelbė kovo 21-ąją Pasauline poezijos diena. Pirmoji Poezijos diena paminėta Paryžiuje, kur yra UNESCO būstinė. Poezija kilo iš liaudies šokių. Ritmuoti, rimuoti žodžiai buvo dainuojami grojant muzikai, šokant. Taip senovės žmonės išreikšdavo savo emocijas ir patirdavo iškrovą, … Skaitykite daugiau →

Nacionalinė biblioteka tęsia renginių programą, skirtą Lietuvių kalbos kultūros metams

Kovo 22 d. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas susitiko su knygų leidybos mecenatu, verslininku Mindaugu Karaliumi ir Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamento atstove Aušra Vaitkevičiūte. Susitikime buvo aptarti renginių, skirtų valstybinei kalbai puoselėti ir populiarinti, planai. Sutarta bendradarbiauti inicijuojant diskusijas, edukacinius užsiėmimus ir susitikimus su visuomene...