Filtras išjungtas

Popietė vaikams „Aš saugus“

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė ir jaunoji policijos rėmėja Erika. Bendruomenės pareigūnė pravedė vaikams popietę „Aš saugus“. Popietės metu Ginta Čepienė supažindino su policininko profesija, papasakojo, kaip reikia elgtis vaikus supančioje artimoje … Skaitykite daugiau →

Lapė iš pasakų miško

Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko eilinis ‚,Vasarą skaitome kitaip 5" užsiėmimas. Vaikai buvo pakviesti į videoteka peržiūrėti animacinės pasakos „ Lokys , lapė ir motociklas su priekaba''.

Kviečiame susirungti šokių žaidime!

Rugpjūčio 2, 9, 16, 23, 30 d. 15–18 val. maloniai kviečiame atvykti į Vaikų literatūros skyrių, V. Krėvės pr. 97A, išbandyti Playstation 4 naujos kartos žaidimų konsolę, susirungti su kitais žaidėjais „Just Dance“ šokių vaizdo žaidime. Registracija telefonu (8 37) 31 32 18. The post Kviečiame susirungti šokių žaidime! appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

Rugpjūčio 1–29 d. Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A, veiks Antano Martinaičio dailės mokyklos moksleivių keramikos darbų paroda „Mano totemas“. Totemas yra grupę vienijantis simbolis, jo ženklas turi apsauginę funkciją ir laikomas giminės, genties pradininku, bendruomenę vienijančia jėga. Jis vaizduojamas kaip gamtos stichija (vėjas, saulė, vanduo, perkūnas), gyvūnas, augalas ar jo vaisius. Tel. (8 37) 31 32 18.  Totemais gali būti įvairiausi gyvūnai, išnykusios jų rūšys ir...

Paroda „Operos „Užburtoji fleita“ improvizacijos“

Rugpjūčio 1–31 d. Vaikų literatūros skyriuje, V. Krėvės pr. 97A, veiks Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos 6–12 kl. mokinių kompozicijos darbų paroda „Operos „Užburtoji fleita“ improvizacijos“. Parodos organizatoriai: J. Glemžaitė-Matuzienė, A. Šarauskienė, A. Pitrinienė. Tel. (8 37) 31 32 18.  The post Paroda „Operos „Užburtoji fleita“ improvizacijos“ appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .
iš 1 001