Filtras išjungtas

Vaikai, ežeras ir knyga

Rugpjūčio 16 dieną vaikai susirinko į vasaros trečiadienių garsinius skaitymus. Bibliotekininkė Rūta pasiūlė skaityti pasakaites iš rinktinės „Margos pasakėlėsˮ gamtoje, ant Paplovinio ežero tilto. Knyga sudaryta iš gražiausių lietuviškų pasakų, turtingų siužetais ir nuotykių įvairove. Pagrindinis pasakų motyvas: už gerą atsilyginama geru, o už blogį baudžiama.

Rugpjūčio 16 d.: IFLA lydinčiosios konferencijos atviroji sesija. 1-oji diena

Šiandien prasidėjo dvi dienas vyksianti IFLA lydinčiosios konferencijos atviroji sesija tema „Įvairialypių tapatumų iššūkiai. Daugiatautiškumas genealogijoje, lokalinėje istorijoje ir regioninėje atmintyje: bibliotekų ir kitų atminties institucijų iššūkiai bei galimybės“. Pirmoji konferencijos diena skirta elektroniniam mokymui ir mokymuisi – jo strategijai bei iššūkiams aptarti, taip pat pristatoma šiuolaikinių skaitmeninių medijų praktinė nauda mokymosi procesams.

Edukacinė popietė „Varnelės galvosūkiai“ Balėnų bibliotekoje

Rugpjūčio 14 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Balėnų filialo vyresnioji bibliotekininkė Virginija Galdikienė pakvietė vaikus į popietę „Varnelės galvosūkiai“.

Gyčio Lukšo dovana Nacionalinės bibliotekos lankytojams

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, kino ir televizijos filmų režisierius Gytis Lukšas dovanoja Nacionalinės bibliotekos lankytojams savo filmus. Pavasarį kvietėme į šio kūrėjo kino peržiūras – negalėjusieji dalyvauti tuomet dabar turės puikią progą susiorganizuoti asmenines kino valandėles, skirtas G. Lukšo kūrybai.

KAKĖS MAKĖS IR BORUŽĖLĖS ŠĖLIONĖS KURŠĖNŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „NYKŠTUKAS“

Saulėtą ir šiltą rugpjūčio 16-osios rytą Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė ir Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė išvyko į Kuršėnų l/d. „Nykštukas“. Tądien bibliotekos darbuotojos įsikūnijo į Kakės Makės ir Boružėlės knygų personažus. Linksmai pasisveikinusios su darželio ugdytiniais leidosi į spalvingą ir žaismingą šėlionių pilną rytmetį. O dūko jos ne vienos. […]
iš 1 001