Naujienos

Filtras išjungtas

Priimk skaitymo iššūkį!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis". Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

Skaitmeninio raštingumo mokymai Pajūrio bibliotekoje

Pajūrio bibliotekoje pradėtas įgyvendinti projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė", skirtas asmenims, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami. Tai puiki galimybė tapti sėkmingais, tais, kurie neribotai bendrauja su visu pasauliu, saugiai apsiperka internete, naudojasi viešosiomis paslaugomis nekeldami kojos iš namų ir pan.

Asmeninį Algimanto Zurbos archyvą Nacionalinei bibliotekai dovanoja rašytojo žmona Laima Skrebutėnaitė-Zurbienė

2019 m. pradžioje rašytojo Algimanto Zurbos žmona Laima Skrebutėnaitė-Zurbienė padovanojo Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai dalį asmeninio rašytojo archyvo, į kurį pateko įvairių sumanymų užrašai, rankraščiai, laiškai, jaunystės metais paties darytos meninės nuotraukos, mokyklinių laikų pirmųjų literatūrinių bandymų užrašai ir kiti su rašytojo profesiniu ir asmeniniu gyvenimu susiję dokumentai. Kita dalis archyvo, vykdant testamente pareikštą rašytojo valią, perduota gimtųjų...

Gegužės mėnesio vinilinių plokštelių Top 5

Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) Muzikos ir meno skaitykloje sukaupta vinilinių plokštelių fonoteka, kurią sudaro užsienio ir lietuvių įvairių žanrų muzikos įrašai. Jais galima naudotis skaitykloje bei skolintis į namus. Kviečiame susipažinti su gegužės mėnesio vinilinių plokštelių Top 5! Jame rasite klasikinės, pop, džiazo muzikos, folkloro dainų, įgarsintų pasakų skaitymų. Linkime gražių muzikinių atradimų! […]

Palangos periodinių leidinių chronologija

Gegužės pradžioje minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ta proga apžvelkime kurorto periodinius leidinius, jų paskirtį, specifiką.             Tikriausiai nedaugelis žino, kad patys pirmieji Palangos laikraščiai – „La Limande“ ir „Palangos žvejys“.
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje