Filtras išjungtas

,,ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ“ KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE

2018 m. lapkričio 12–15 d. Kairių bibliotekoje organizuoti  „Šiaurės šalių literatūros skaitymai“. Švedų rašytojų Elias ir Agnes Våhlundų knygą vaikams „Superherojų vadovas“ skaitėme su Kairių pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviais ir jų mokytojomis Jūrate Gailaitiene, Gitaute Jankauskiene, Diana Valskiene, Dženara Astasevičiene bei priešmokyklinio ugdymo grupe ir jų mokytoja Gene Griniene. Knygoje sutinkame Lisą, iš kurios […]

Lapkričio 19 d. – gruodžio 9 d.: paroda „Ilgiausių metų Ą ir Ę! Sto lat Ą i Ę!“

Ar norite būti Ą, bet ne Ę? O gal verčiau Ę nei Ą? Jei nesuprantate, ką tai reiškia, tačiau norite sužinoti, apsilankykite grafikos ir iliustracijų parodoje vaikams ir jaunimui „Ilgiausių metų Ą ir Ę! Sto lat Ą i Ę!“, kuri veiks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skaitykloje.

Varėnos kraštas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečio kontekste

Lapkričio 15 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, apžvelgta Varėnos krašto istorija atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečio kontekste, pristatyta iniciatyva „Renkame Varėnos kraštui nusipelniusių žmonių šimtuką“.

Lapkričio 29 d.: renginys „Mitologija, tikrovė, laisvė“

Maloniai kviečiame į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiantį renginį „Mitologija, tikrovė, laisvė: su Perkūnu, Vyčiu, Simonu Daukantu ir Lietuvos partizanais“.

Laiko valdymo edukacija „Meškino laikrodis“

Planuoti dienos darbus nėra taip paprasta, kaip atrodo. Valdyti laiką reikia išmokti. Tą padaryti turėjo progą Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos trečiokai, atvykę į biblioteką „Žiburėlis“.
iš 1 001