Naujienos

Filtras išjungtas

Nauja Sigutės Ach paroda „Vaikų kambarys“

Nuo vasario 21 dienos Palangos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje veikia nauja Sigutės Ach paroda „Vaikų kambarys“. Tai 20 parodinių lakštų su Sigutės Ach iliustracijomis iš Violetos Palčinskaitės eilėraščių knygos „Vaikų kambarys“. Ši paroda – jubiliejinė garsios poetės knyga. Sigutė Ach, norėdama pabrėžti šio leidinio svarbą ir grožį, atsisako fragmentinio iliustravimo stiliaus ir kuria iliustracijas per visą knygos atvertimą. Taip gimsta 100 unikalių akvarelių, tarsi...

VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS BAZILIONUOSE

Bazilionų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Visus renginio dalyvius lietuviška-tautiška juostele puošė Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė, o mažuosius papuošė piešdama ant žandukų Lietuvos vėliavą. Pasveikinimo žodį tarė Bubių seniūnijos seniūnas Vytautas Slabys. Lietuvos himną giedoti buvo pakviesti balsingi Bazilionų vyrai: Bazilionų mokyklos-daugiafuncio centro direktorius Rimantas Gorys,...

Šerkšnėnuose paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis

Vasario 15 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šerkšnėnų filialas kartu su Šerkšnėnų mokykla-daugiafunkciniu centru organizavo rytmetį „Lietuva brangi“, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Vasario 16-tosios šventė Palnosų bibliotekoje

Šventinė nuotaika Vasario 16-ąją, minint nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, buvo jaučiama visame Palnosų kaime. Vasario 15 d. palnosiškiai būreliais skubėjo į vienintelę likusią kultūros įstaigą – šventiškai papuoštą biblioteką – paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų.

„Misija Sibiras'17"

„Jaunimas dabar labai pilietiškas, tai įrodo ne tik skaičius norinčių dalyvauti ekspedicijose, bet jaunimo netrūko ir Vasario 16 – osios renginiuose, - jie domisi savo istorija, džiaugiasi tėvynės laisve", - pradėjo pasakojimą atvykęs į biblioteką vienas iš „Misija Sibiras'17" dalyvių Dovydas Žiogas.
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje