Naujienos

Filtras išjungtas

Advento vakaras

Jaukiai ir šiltai, prie arbatos puodelio ir žvakės, kalbėsimės apie advento tradicijas, dainuosime, mokysimės senųjų advento dainų.  Kviečiame prisijungti visus, mylinčius Lietuvą ir lietuvių liaudies dainą. Dalyvauja: dainininkė Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė (Žalvarinis),  etnokultūros žinovės Vaida Naruševičiūtė ir Lina Būdienė,  tradicijų ir sveiko gyvenimo puoselėtojai Rimantė ir Marius Galiniai.

Rankdarbių paroda

Varėnos viešojoje bibliotekoje (I aukšte) veikia Varėnos socialių paslaugų centro neįgaliųjų dienos užimto grupės lankytojų ir jų auklėtojų Ingridos Kazlauskienės ir Almos Adlienės kūrybinių darbų paroda.

,,KNYGŲ KALĖDOS“ KURTUVĖNUOSE

Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė  Aurelija Kniurienė pakvietė miestelio bendruomenę prisijungti prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamos akcijos ,,Knygų Kalėdos“. Į akciją ,,Dovanok naują knygą savo bibliotekai“ atsiliepė šeši bibliotekos skaitytojai: Jonas ir Pranutė Pocevičiai (padovanojo 11 vertingų knygų), Indrė Jankevičienė (4 knygas), Lina Stankevičienė (4 knygas) ir Eugenija Liumaitė – bendraautorinį lietuvių poetų almanachą […]

Dainuojamosios poezijos vakaras

Gruodžio 21 d. 18 val. Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje, A. Mapu g. 18, vyks dainuojamosios poezijos vakaras. Ignas ir jo draugai kviečia jaukų žiemos vakarą praleisti kartu. Tel. (8 37) 22 04 61.  The post Dainuojamosios poezijos vakaras appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

KALĖDOS VAIKŲ AKIMIS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Artėjant didžiausioms metų šventėms – Kūčioms ir Kalėdoms – labai daug kalbama apie pasirengimą joms. Neretai atsitinka taip, kad tėvai, užsivertę šventiniais darbais, pamiršta pabendrauti su mažaisiais apie tikrąją šių švenčių reikšmę ir prasmę. Todėl, 2017 metų gruodžio 15 dieną Vaikų literatūros skyriuje vaikų klubas „Smalsučiai“ nusprendė pasidalinti savo mintimis, tradicijomis ir idėjomis kartu su […]
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje