Filtras išjungtas

Dėmesys išskirtinių gabumų žmogui – Leonidui Donskiui

Radviliškio Trečiojo amžiaus universiteto ir Viešosios bibliotekos knygos mylėtojų klubo „Beržė“ nariai balandžio 17 dienos susitikimą paskyrė a. a. Leonidui Donskiui. Jo indėlis į Lietuvos kultūros ir švietimo barus tiesiog stebėtinai produktyvus ir vertas didesnio dėmesio. Gyveno tik 54 metus, 2016 rugsėjo 21 dieną staiga mirė, tačiau liko labai gausus jo darbų palikimas. Specialiai šiam klubo „Beržė“ susitikimui buvo paruošta gausi spaudinių paroda, kuri labai informatyviai atspindėjo...

Aktyvus knygos apie jogą pristatymas Radviliškio bibliotekoje

Balandžio 20 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko aktyvus knygos „Kelias: lyengar joga“ pristatymas, kurios autorė – sertifikuota lyengar jogos mokytoja, kineziterapeutė, reabilitacijos magistrė – Laimutė Vološkevičienė.

Susitikimas su žurnalistu Rimu Bružu

Balandžio 19 d. Dusetose K. Būgos bibliotekoje lankėsi garsus režisierius, dokumentinių-istorinių filmų kūrėjas, žurnalistas, TV laidų vedėjas Rimas Bružas. Jo mintys apie Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100–metį sudomino ir gausiai susirinkusius gimnazistus, ir vyresnius klausytojus.

Garsiniai skaitymai „Laiškai baltajai varnelei‘‘

Balandžio 17 d. Dūkšto bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai ,,Laiškai baltajai varnelei‘‘, pagal Sigito Gedos eiles.

Rytas su knyga

Balandžio 23-oji Pasaulinė knygos diena ir Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės pirmoji diena. Ta proga į Viešintų biblioteką „pabiro it žirniai“ Viešintų mokyklos daugiafunkcio centro darželinukai.
iš 1 001