Filtras išjungtas

Metų knygos rinkimai

Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos inicijuota ir kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas.

Spalio 22–28 d.: prasideda Tarptautinė atvirosios prieigos savaitė

Kasmet vykstanti Tarptautinė atvirosios prieigos savaitė primena šios prieigos svarbą mokslo ir švietimo raidai ir kviečia mokslo ir akademinę bendruomenę, o kartu ir visą visuomenę dalyvauti renginiuose aktualiomis žinių ir informacijos sklaidos temomis.

Teisėjai bibliotekoje

Lietuvos aklųjų bibliotekoje tebesitęsia Tarptautinei baltosios lazdelės dienai skirti renginiai: vakar bibliotekoje viešėjo Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai. Jie ne tik atsakė į susirinkusiųjų klausimus, aiškino, kokias bylas nagrinėja apylinkės, o kokias – apygardos teismai; ar ne per geros sąlygos sudarytos bausmes atliekantiesiems; kokie yra žmonės, padarę ypač sunkius nusikaltimus, ir ką jaučia teisėjas, juos apklausdamas teismo salėje, bet ir padovanojo mūsų bibliotekai aštuonias...

Išleistas biuletenis „Lietuvos spaudos statistika 2017“

Leidinyje skelbiama statistinė informacija apie spausdintinius dokumentus, garsinius, regimuosius ir skaitmeninius dokumentus fizinėse laikmenose, kurie 2017 metais gauti iš šalies leidėjų kaip privalomieji egzemplioriai ir saugomi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Trūkstami duomenys gauti susisiekiant su leidėjais elektroniniu paštu ar telefonu.
iš 1 001