Filtras išjungtas

Metų knygos rinkimai Naftininkų filiale

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naftininkų filialas įsijungė į akciją „Metų knygos rinkimai“.

Kviečiame naudotis „Vyturio“ leidyklos skaitmeninių knygų biblioteka

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius skaitytojams siūlo galimybę nemokami naudotis prieiga prie leidyklai „Vyturys“ priklausančios skaitmeninių knygų lietuvių kalba bibliotekos (www.vyturys.lt).

Laime nuspalvintos kūrybinės dirbtuvės „Aido“filiale

Šaltą sausio 23 d. į kūrybines dirbtuves „Aido“ filiale atvyko Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus paruošiamosios grupės ugdytiniai, lydimi mokytojos Ž. Jarašūnienės ir vyresn. logopedės N. Udrienės. Bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Spalvota laimė“, kuriose buvo pistatoma E. Daciūtės knyga „Laimė yra lapė“.

Naujų knygų lentynoje

Pristatome keletą įdomesnių knygų iš parodos „Nauji leidiniai”, kurią galite rasti bibliotekos Respublikos g. 14 Didžiojoje skaitykloje II a. Paroda atnaujinama du kartus per mėnesį – 1 ir 15 dienomis. Kviečiame susipažinti!
iš 1 001