Naujienos

Filtras išjungtas

Bugenių biblioteka trumpam buvo tapusi Rojaus sodu

Atidėję pavasarinius darbus, 2018 m. balandžio 14 d. Bugenių bibliotekoje rinkosi bugeniškiai pasiklausyti paskaitos ,,Kartų problemos. Tėvai ir vaikai!“, kurią skaitė Panevėžio Vyskupijos vyskupo sekretorė Julija Matulienė.

Tytuvėnuose vėl susitiko pasakų knygų herojai...

Tarptautinė vaikų knygos diena Tytuvėnuose šiemet tradiciškai paminėta knygų herojų eitynėmis, kurios balandžio 10 d. subūrė didelį būrį tytuvėniškių ir svečių. Jau penktųjų eitynių dalyviai, įsikūniję į gražiausių kūrinių vaikams herojus, susitiko miesto bibliotekoje, o vėliau pasklido po miesto aikštę, žaismingai nusiteikę ir linksmai kelionei pakviesti žinomų knygų vaikams personažų – Merės Popins (Dalia Galbuogienė) ir Pepės (Ugnė Papartytė), lankėsi ir pramogavo miesto įstaigose.

Naujų knygų lentynoje

Pristatome keletą įdomesnių knygų iš parodos „Nauji leidiniai”, kurią galite rasti bibliotekos Respublikos g. 14 Didžiojoje skaitykloje II a. Paroda atnaujinama du kartus per mėnesį – 1 ir 15 dienomis. Kviečiame susipažinti!

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Palangoje

2018 m. balandžio 23-29 d. visoje Lietuvoje jau aštuonioliktąjį kartą pažymima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „KARTU MES KURIAME ATEITĮ“. Palangos viešoji biblioteka savo lankytojams dovanos įspūdingą šventinę savaitę. Balandžio 24-25 dienomis kviečiame į mokymus „Išmanieji įrenginiai ir jų galimybės“, kurių metu, atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus,  bus supažindinama su išmaniųjų įrenginių specifika, naudojimosi subtilybėmis ir galimybėmis. Būtina užsiregistruoti iš anksto,...

Tekstilės dekoravimo dirbtuvės „Marga marga“

Įsibėgėjusiam pavasariui puošiant gamtą gražiausiomis spalvomis ir raštais, kviečiame įmantriausiais ornamentais išmarginti savo drabužius ar drobinius krepšius.
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje