Filtras išjungtas

Paroda „Nors aš tik mažas paukštelis...“

Liepos 27 d. sukanka 80 metų, kai gimė dainininkė, solistė Irena Stelmokaitė. Ta proga 2018 m. liepos 18 – rugpjūčio 17 dienomisLiepos 27 d. sukanka 80 metų, kai gimė dainininkė, solistė Irena Stelmokaitė. Ta proga 2018 m. liepos 18 – rugpjūčio 17 dienomis kviečiame aplankyti parodą „ Nors aš tik mažas paukštelis...“ LAB Tiflotyros padalinio patalpose Vilniuje (Skroblų g. 10, 102 kabinete).

Informacija lankytojams

Nuo š. m. liepos 19 d. iki rugsėjo 3 d. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Miltinio palikimo studijų centre ( Algirdo g. 54–19) vyksta nuolatinės ekspozicijos atnaujinimo darbai. Lankytojai, kaip įprastai, galės aplankyti tik autentišką Miltinio centro aplinką.

Neatskleistų talentų klubas

Birželio 26 dieną Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje vyko užsiėmimas „Neatskleistų talentų klubas".

Garsiniai skaitymai gamtoje

Birželio 9, 14, 16 d. ir liepos 14 d. Mažeikių viešosios bibliotekos Užlieknės filialo kiemelyje, kaimo parkelyje vyko garsiniai skaitymai „Vasara su knyga“, skirti skaitymo skatinimui. Juose  dalyvavo Užlieknės kaimo vaikai ir jų mamos.

Liepos 17 d. – rugpjūčio 24 d.: Palangoje Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“

Kviečiame pajusti stebuklo skonį apsilankius Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje vykstančioje Mariaus Jovaišos fotografijų parodoje „Neregėta Lietuva“. Ši paroda ne tik atspindi ir žavi mūsų krašto grožiu, paveldu, tradicijomis, bet taip pat perteikia modernios Lietuvos ateities viziją.
iš 1 001