Filtras išjungtas

AKCIJA „Knygos į namus“

Kviečiame senjorus, gyvenančius Zarasų mieste, skambinti į Skaitytojų aptarnavimo skyrių telefonu tel. 8 385 52386, rezervuoti norimas knygas, ir mes pristatysime į namus Jums patogiu laiku, po balandžio 29 d.

Juliaus Kelero fotografijų paroda „Nida – tylos atvirutės“

Iki gegužės 16 d. Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115, veikia rašytojo ir fotografo Juliaus Kelero fotografijų paroda „Nida – tylos atvirutės“. Tel. (8 37) 34 62 98.  The post Juliaus Kelero fotografijų paroda „Nida – tylos atvirutės“ appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

Eglės Cimalanskaitės tapybos paroda

Neries padalinyje, A. Stulginskio g. 61, veikia ekspresyvi, abstrakti ir daugiasluoksnė Eglės Cimalanskaitės tapybos paroda. Tel. (8 37) 36 30 70.  The post Eglės Cimalanskaitės tapybos paroda appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

Tęsiama knygų dovanojimo tradicija

Bibliotekoje įkurta „Rotary“ lentyna ir vėl pasipildė aktualiomis ir populiariomis knygomis. Balandžio 18 d. vykusioje knygų dovanojimo ceremonijoje dalyvavo Panevėžio miesto klubų atstovai: Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Algis Lukoševičius , Panevėžio Rotary klubo prezidentas Tautvydas Anilionis , Panevėžio Rotary klubų „Arta“ ir „Nevėžis“ atstovai Rita Tėvainienė ir Algimantas Tumas bei „Arta narė, valdytojo asistentė Panevėžio kraštui Daiva Greičiuvienė .
iš 1 001