Filtras išjungtas

Pirmą kartą Šilalėje bus rodomi Izraelio kino seansai

Izraelio ambasada Lietuvoje ir Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka organizuoja Izraelio kino seansus Šilalėje. Net penkis ketvirtadienius iš eilės bus rodomi nemokami filmai. Pirmasis kino seansas – nuotaikinga komedija „Nulis motyvacijos" – vyks jau šį ketvirtadienį, rugsėjo 27 dieną, 17 val., bibliotekos Interaktyvioje jaunimo erdvėje (I aukšte).

Radviliškio viešojoje bibliotekoje paskaitą skaitė psichoterapeutas Olegas Lapinas

Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje rugsėjo 20 dieną įvyko susitikimas su psichoterapeutu Olegu Lapinu. Šis renginys Radviliškyje buvo organizuotas įgyvendinant Viešosios bibliotekos projektą „Biblioterapija – tai dar viena galimybė“. Projektą remia Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio rajono savivaldybė.

Linkaučių bibliotekoje – vasaros veiklų atgarsiai

Jaunieji Linkaučių bibliotekos lankytojai su džiugesiu prisimena vasaros veiklas. Biblioteka, dalyvaudama rajono viešosios bibliotekos Vaikų socializacijos projekte projekte „Lietuva per 100 metų“, vaikams skyrė ypač didelį dėmesį.

Naujas sveikatingumo rytmečių sezonas – jau nuo spalio 4 d.

Itin didelio susidomėjimo sulaukę nemokami sveikatingumo rytmečiai pradeda naują sezoną! Sveikatinsimės tradiciškai ketvirtadieniais, 10 val. 322 kamb. Iki pasimatymo jau spalio 4 d.!

Į susitikimą kviečia profesorius Vytautas Radžvilas

Pasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį 2018-ųjų pradžioje išleista prof. Vytauto Radžvilo straipsnių rinktinė „Kiek kartų gali atgimti tauta?“. Rugsėjo 28 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į knygos pristatymą ir diskusiją apie tautos ir valstybės ateitį šimtmečio akivaizdoje. Diskusijoje dalyvaus knygos autorius profesorius Vytautas Radžvilas ir politologas Dovilas Petkus. Susitikimas vyks bibliotekos renginių salėje.
iš 1 001