Filtras išjungtas

Paroda, skirta Baltosios lazdelės dienai paminėti

LAB Panevėžio padalinyje veikia paroda „Sakau ne pirmą kartą, kad turėt lazdelę verta“ (Zenonas Kavaliauskas), skirta Baltosios lazdelės dienai paminėti. Parodoje eksponuojamos nuotraukos iš LASS metraščių, pasakojančių apie panevėžiečių neregių gyvenimą. Nuotraukose vaizdai iš 1950–1990 metų: kasdienybė, šventės, darbas, mokslas. Paroda veiks iki lapkričio 2 d. Kviečiame aplankyti!

Fondo patikrinimas

Gerbiami skaitytojai, spalio 18-25 dienomis dėl fondo patikrinimo Suaugusių skaitytojų aptarnavimo skyrius nedirbs . Knygas prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie bibliotekos durų. Skaityti naujausius laikraščius ir žurnalus, naudotis kompiuteriais bei internetu siūlome pirmame aukšte, Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje. Atsiprašome už nepatogumus. Administracija

Paroda „Lietuvos miestai ir miesteliai“ muzikos ir meno skaitykloje

Kviečiame apsilankyti Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6) Muzikos ir meno skaitykloje (I a.), kurioje veikia paroda „Lietuvos miestai ir miesteliai“. Parodoje pristatome knygas apie Lietuvos miestus: sostinę, didelius miestus, uostus, kurortus, miestelius. Parodos tikslas – supažindinti su didelių miestų ir mažų miestelių įvairove, parodyti jų grožį ir išskirtinumą, atskleisti knygų apie urbanistiką turinį bei […] The post Paroda „Lietuvos miestai ir miesteliai“ muzikos ir...