Naujienos

Filtras išjungtas

​Knygų Kalėdos su Rebeka Una

Knygų Kalėdos jauniesiems bibliotekos lankytojams atnešė smagų renginį – bibliotekoje viešėjo  ir  vaikų Metų knygos rinkimams nominuotą knygą „Aš  esu Tomas, seklys“pristatė rašytoja Rebeka  Una su komanda. 

VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE EDUKACINĖ POPIETĖ „KALĖDŲ JAUKUMĄ KURIAME KARTU“

Edukacija „Kalėdų jaukumą kuriame kartu“ Varputėnų bibliotekoje prasidėjo gruodžio 8 dieną, kai gaminome žaisliukus Varputėnų eglės papuošimui. Šeštadienį sužibo žaliaskarė. Bendruomenės pirmininkė Dana Rupšienė suteikė priemones eglutės puošimui, visus džiugino atrakcijomis. Gruodžio 14 dieną vėl į Varputėnų biblioteką rinkosi moterys Kalėdų jaukumą sukurti bibliotekai, savo namams. Kaip ir kiekvienais metais, biblioteką aplankė „ Knygų kalėdos“. […]

Skambėjo dzūkiškos dainos ir poezija

Bibliotekoje vykęs vakaras „Apie Dziūkijų ir dziūkus“ susirinkusius užbūrė daininga dzūkiška šnekta. Ji liejosi iš visų svečių, atvykusių iš Dainavos krašto, lūpų. Nepamiršo jos ir Panevėžyje gyvenantys dzūkai.

Pukio Kutulio lauknešėlis Kalėdų namelio svečiams

Vieną žvarbų praėjusios savaitės vakarą bibliotekos katinas Pukis Kutulis aplankė senamiesčio skvere atsidariusį Kalėdų nykštuko namelį.

Svečiuose vaikų poetės Zita Gaižauskaitė ir Zenė Sadauskaitė

Gruodžio 12 dieną Anykščių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijos skyrius sukvietė mažuosius pasakų mylėtojus į šventišką ir nuotaikingą popietę su poetėmis Zita Gaižauskaite ir Zene Sadauskaite.
Rodomi 1 - 5 iš 5 005 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 1 001

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje