Filtras išjungtas

Išleista 10 leidinių garsiniu formatu iš Europos Komisijos Lietuvių kalbos vertimo raštu departamento darbuotojų skirtos paramos

Dėkojame Europos Komisijos Lietuvių kalbos vertimo raštu departamento darbuotojams, kurie skyrė Lietuvos aklųjų bibliotekai paramą 10-iai knygų garsiniu formatu išleisti. Knygos jau puikuojasi LAB lentynose, jas rasite ir prisijungę prie virtualios bibliotekos ELVIS ( http://elvis.labiblioteka.lt/ )

Odos darbų paroda „Monologai“

Liepos 4–31 d. Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43, veiks Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentų odos darbų paroda „Monologai“ (kuratorė – dėstytoja L. Grabauskienė). Tel. (8 37) 29 57 77.  The post Odos darbų paroda „Monologai“ appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

KELIAUK SU KNYGA!

2017 m. birželio 26 d. Mažeikių autobusų stotyje vyko socialinio projekto „Keliauk su knyga” pristatymas, kurio metu  Viešosios bibliotekos darbuotojos Mažeikių autobusų parkui įteikė krepšius su knygomis. Nuo šiol aštuoniuose tolimojo susisiekimo autobusuose keleiviai važiuodami galės skaityti knygas ir žurnalus.

Rūtos Barniškytės-Klusienės marinistinių peizažų paroda „Jūra ir daugiau“

Liepos 1–31 d. Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43, veiks „Vaivorykštės“ studijos narės Rūtos Barniškytės-Klusienės marinistinių peizažų paroda „Jūra ir daugiau“. Tel. (8 37) 29 57 77.  The post Rūtos Barniškytės-Klusienės marinistinių peizažų paroda „Jūra ir daugiau“ appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

Juozo Ivanausko peizažų paroda

Liepos 1–31 d. Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43, veiks „Vaivorykštės“ studijos nario Juozo Ivanausko peizažų paroda. Tel. (8 37) 29 57 77.  The post Juozo Ivanausko peizažų paroda appeared first on Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .
iš 1 001