Filtras išjungtas

Alex Monaco su naująja knyga – rajono viešojoje bibliotekoje

Panevėžio rajono viešoji biblioteka tą antradienio vakarą buvo pilnutėlė – norinčių susitikti su žymiuoju Alex Monaco   netrūko.

Birželio 29 d.: meno edukacija „Statika–dinamika“

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka tęsia įvadines meno edukacijas. Kultūros projektų vadovė Eglė Jovaišaitė jose supažindina su modernizmo tapybos srovėmis ir jų įtaka meno kūrinio kompozicijai. Pasak edukacijos vedėjos, šįkart ritminiame formų siautulyje ieškosime pusiausvyros tarp dinamiškų linijų ir spalvinių dėmių sugyvenimo viename paveiksle, gilinsimės į kontrastingos kompozicijos galimybes.

GRUZDŽIŲ BIBLIOTEKOJE STARTAVO JAUNIMO DIENOS STOVYKLA „O KOKIA TAVO VERSLO IDĖJA?“

Tokio pavadinimo projektas orientuotas į Gruzdžių jaunimo užimtumą, verslumo, bendruomeniškumo ir kūrybiškumo įgūdžių ugdymą neformalioje bibliotekos erdvėje, pritaikant inovatyvias edukacines priemones, pasikviečiant įdomius lektorius, jau žinančius savo verslo sėkmės formulę. Tam tikslui 2018 m. birželio 18 d. Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje startavo 5 dienų kūrybinė ir amatinio verslo skatinimo jaunimo dienos stovykla „O kokia tavo […]

Birželio 27 d.: ambientinės muzikos koncertas „Garsai bibliotekai“

Ambientas. Tai – atmosferinė muzika. Čia daug erdvės minčiai. Jokių labirintų, jokių šešioliktinių natų pulsavimo. Tik iš lėto garuojančios oro pilys ir neuronų atostogos. Nacionalinė biblioteka ir garso skulptoriai „Avidja/Devita“ kviečia į netradicinį koncertą.

Edukacinis renginys – filmo terapija

Birželio 14 d. Dūkšto bibliotekoje vyko tęstinis edukacinis renginys – filmo terapija.
iš 1 001