Filtras išjungtas

Geografijos pamoka Viekšnių gimnazijos antrokams

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filialo bibliotekininkė Rasa Vilkaitė gegužės 22 d. buvo pakviesta į  Viekšnių gimnaziją pravesti antrokams pasaulio pažinimo pamoką „Geografija – mokslas apie Žemę“.

Iš archyvo sugrįžo rašytoja Bronė Buivydaitė

Neeilinė proga į Panevėžio miesto savivaldybės viešąją biblioteką subūrė panevėžiečius, neabejingus eiliuotam žodžiui ir literatūrinei krašto istorijai.

Bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams – nauja edukacinė programa

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentinio paveldo tyrimų departamentas (DPTD), siekdamas prisidėti prie bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių formalųjį ugdymą papildančių veiklų, besibaigiančius mokslo metus siūlo paįvairinti kviesdamas į edukacinius renginius, skirtus susipažinti su Pirmosios Lietuvos Respublikos kūrimo laikotarpiu, pabrėžiant užsienio šalių atstovų indėlį į įvairių šalies mokslo, meno, ūkio ir karybos sričių kūrimo procesus.
iš 1 001