Filtras išjungtas

Svečiuosis romano „Orfėjas, kelionė pirmyn ir atgal“ autorius

Vasario 2 d. (penktadienį) 15 val. maloniai kviečiame į susitikimą su autoriumi, istoriku Tomu Veiseta, Imbrado daugiafunkcinio pastato salėje (Imbrado k., Ežero g. 5,  IIa).

Rietavo bibliotekoje eksponuojamą piešinių parodą „Stebuklingas miestas“ apžiūrėjo ir Rietavo lopšelio-darželio priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su auklėtoja Ramute Gudauskaite. Laukiame ir Jūsų!

Valstybės atkūrimo šimtmečiui – knyga „Senoji Kelmė: atvirukai ir fotografijos“

Sausio 19 d. Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešojoje bibliotekoje pristatyta praėjusių metų pabaigoje išleista knyga „Senoji Kelmė: atvirukai ir fotografijos“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Apie knygą „Be pavadinimo“ ir savižudybių temą

2018 m. sausio 22 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Be pavadinimo“. Renginyje dalyvavęs šios knygos idėjos autorius Seimo narys Mykolas Majauskas mažeikiškiams pasakojo, kas paskatino išleisti tokią knygą ir kaip pavyko per pusantrų metų surinkti skaudžias artimųjų netektį išgyvenusių žmonių istorijas, kurias kruopščiai užrašė rašytoja Elvyra Kučinskaitė.

Metų knygos rinkimai Naftininkų filiale

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naftininkų filialas įsijungė į akciją „Metų knygos rinkimai“.
iš 1 001