Filtras išjungtas

Kviečiame atsakyti į anketą

Gerbiami bibliotekos vartotojai, šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti kultūros įstaigų vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis. Kviečiame Jus atsakyti į anketą ir padėti mums įvertinti bibliotekos stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius. Anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

J. Sirutienė : apie šeimą ir knygą „Ketvirtį amžiaus globotiniams buvome mama ir tėčiu”

Rugsėjo 14d ., ketvirtadienį, 17.30 val.   Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje bus pristatyta Janinos Sirutienės knyga „Ketvirtį amžiaus globotiniams buvome mama ir tėčiu”. Knyga parašyta remiantis biografiniais faktais iš Janinos ir Liudo Siručių šeimynos, pradėtos kurti 1989 metais ir prisimenant visą ketvirtį amžiaus trukusią istoriją kur būta visko: ir karčių nusivylimų ir džiaugsmo akimirkų. Janinos ir Liudo noro padėti likimo ar savo tėvų nuskriaustiems vaikams...

Vasaros skaitymo akcijų finalas

Rugsėjo 12 d. 17 val. kviečiame į rajono viešąją biblioteką pasibuvimui su knyga ir kava  - vyks vasaros skaitymo akcijų finalas.

EKSPONUOJAMA PARODA, SKIRTA TAURAGĖS SUKILIMO 90-MEČIUI

Rudenėjanti gamta primena tauragiškiams vieną ryškiausių puslapių tarpukario Tauragės istorijoje. 1927 m. rugsėjo 9 d. čia prasidėjo ginkluotas sukilimas, nukreiptas prieš tautininkų vyriausybę. Jį organizavo socialdemokratai ir liaudininkai, siekiantys susigrąžinti 1926 m. gruodžio 19 d. perversmo metu neteisėtai iš jų atimtą valdžią.

Laimė — tai daugybė nuostabių akimirkų

Š. m. rugsėjo 7 d. LAB Kauno padalinio knygų bičiuliai rinkosi į susitikimą. Pradėjome trečią susitikimų sezoną.
iš 1 001