Filtras išjungtas

Prasideda „Skaitmeninė savaitė“

Kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyksta kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

Nordplus Adult projekto „Age should not be a limit: teaching digital skills for elderly people“ partnerių susitikimas

Kovo 17-23 d. Lietuvoje vyko Nordplus Adult projekto „Age should not be a limit: teaching digital skills for elderly people“ (Amžius ne riba: skaitmeninių technologijų mokymasis vyresniame amžiuje) partnerių susitikimas. Projekto tikslas dalyvaujančioms institucijoms apsikeisti patirtimis apie vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių įgūdžių mokymą ir parengti metodologinę medžiagą senjorų neformalaus skaitmeninio ugdymo tema. Nordplus Adult projekte […]

Balandžio 4 d.: susitikimas su literatu, žurnalistu-tyrėju A. Rydelliu (Švedija)

Kviečiame į susitikimą su Švedijos rašytoju ir žurnalistu-tyrėju Andersu Rydelliu. Tai – pirmasis Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Judaikos tyrimų centro ciklo „ Hashavat aveda / Grąžinti, kas prarasta“ renginys.

SKAITMENINĖ SAVAITĖ bibliotekoje

2019 m. kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyksta kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą. „Skaitmeninės savaitės“ tema Lietuvoje 2019 m. – skaitmeninės technologijos ugdymui. Savaitės veiklos skirtos mokyklų bendruomenėms (mokytojams, mokiniams, administracijai, tėvams); neformalaus ugdymo organizatoriams (bibliotekininkams ir t.t.),  būsimiems pedagogams.

Renginys „Poezijos puokštė“

Širvintų I.Šeiniaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje tradiciškai susirinkome švęsti sielos šventę. Vaikai iš „Boružėlės“  lopšelio/darželio  „Žiogelių“ ir „Spindulėlių“ grupių šventė Pasaulinę poezijos dieną. Vyresnioji bibliotekininkė Lolita Pliukštienė sveikino susirinkusius su gražia švente, linkėjo visada deklamuoti tik artimus sielai, patinkančius … Skaitykite daugiau →
iš 1 002