Naujienos

Skaitmeninės savaitės renginiai

Kovo 25-31 d. visoje Europoje vyksta akcija „All Digital week“, skatinanti naudotis technologijomis bei internetu, ugdyti medijų ir skaitmeninį raštingumą.

Įdomi, naudinga, nuotaikinga - tokia gali būti revoliucija

Smėlynės bibliotekoje svečiavosi Viktorija Baltramiejūnienė - sertifikuota veido mankštos (facebuilding) trenerė, diplomuota kosmetikė, veido masažo ir savimasažo specialistė, jau išleidusi dvi knygas: „Veido revoliucija“ ir „Jaunas veidas. Veido savimasažas – maloni priklausomybė“.

Parodoje - abituriento sutažo fantazijos

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos 12-tokas Aivaras Veršila iš išorės atrodo paprastas, niekuo neišsiskiriantis iš bendraamžių vaikinas. Tačiau moksleivis stebina savo laisvalaikio pomėgiu.

Ramygalos kultūros centro viešnagė

Kovo 11-ąjai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti buvo skirtas renginys Viešojoje bibliotekoje. Tą vakarą bibliotekos svečiai iš Ramygalos kultūros centro atvežė panevėžiečiams ne tik spektaklį „Amžinas keleivis“ pagal Vydūno kūrybą, bet ir puikų koncertą.

Siūlome darbą vyriausiajam buhalteriui

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka skelbia konkursą vyriausiojo buhalterio pareigybei užimti, pareigybės lygis – A2.
Rodomi 1 - 5 iš 634 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 127

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje