Žemaitiškos dainuojamosios poezijos vakaras

Gegužės 7-ąją visa Lietuva minėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Viešojoje bibliotekoje šia proga, o taip pat norint paminėti Žemaitijos metus, surengtas literatūrinis muzikinis susitikimas su bardu, vienu iš nedaugeliu tarmiškai dainuojančių dainuojamosios poezijos atlikėjų Povilu Girdeniu.

Kviečia akcija „Lietuva skaito!“

Jau penktą kartą visus Lietuvos žmones kviečia skaitymo šventė „Lietuva skaito!“, skirta gegužės 7-ajai – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Bibliotekų savaitės renginių mozaika

Paskutinė balandžio savaitė nors ir trumpa, bet buvo gausi renginiais – taip būtų galima apibūdinti kasmet švenčiamą Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę.

Svečiuose Laura Sintija Černiauskaitė

Tikriausiai nėra panevėžiečio, besidominčio šiuolaikine lietuvių literatūra ir negirdėjusio prozininkės bei dramaturgės Lauros Sintijos Černiauskaitės pavardės.

Svečiuose Laura Sintija Černiauskaitė