Prisimenant Klangių Petrą

Kovo 12 d. Šaukėnų bibliotekoje vyko edukacinė pamokėlė skirta Petro Cvirkos 110-osioms gimimo metinėms paminėti. Į užsiėmimą atvyko Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos 4 klasės mokiniai su auklėtoja Jūrate Gotautiene.

Pasaulio tautų teisuolius įamžinanti paroda

Kovo 14 d. Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje pristatyta Maltos ordino ambasados iniciatyva parengta paroda „Liudiję žmogiškumą“, kurioje įamžinti Lietuvos Pasaulio tautų teisuoliai ir jų pasakojimai.

Triukšmo, garso ir muzikos diena bibliotekoje

Ankstų kovo 9 d. rytą į Kelmės Žemaitės viešosios bibliotekos vaikų erdvę rinkosi jaunieji muzikos mylėtojai. Vaikai susirinko pasimokyti atlikti įvairaus stiliaus dainas, parepetuoti ir pasiruošti pasirodymui bibliotekos lankytojams bei savo tėveliams.

Moters dienos šventėje – poezija, dailė ir muzika

Kai žemė ir augmenija apsigobė bundančio pavasario skraiste, Maironių bibliotekininkė B. Paliulienė ir KKC Maironių skyriaus renginių organizatorė L. Stonienė atvėrė bibliotekos duris mieloms viešnioms: grafikai, muzikai ir poezijai. Š. m. kovo 7 d. vyko gražus renginys „Žodžiai iš pavasarėjančio dangaus“, skirtas Tarptautinei moters dienai.