Biblioteka vasarą pasitinka su nauja savanore

Nauji veidai bibliotekoje. Jau ketvirtą kartą, bendradarbiaudama su Jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta", Utenos biblioteka sulaukia savanorių iš užsienio. Devynių mėnesių savanorystei atvyko jauna mergina iš Sankt Peterburgo Marija Shirkina.

Laikas knygas įduoti tėčiams

2019 m. gegužės 30 d. 10.00 val. Utenos A. Ir M. Miškinių viešosios bibliotekos  (Maironio g. 12, Utena) Pasakų ložėje „Tėčiai skaito vaikams“, nes skaitymas suartina. Maloniai kviečiame!

Jau 1000 gyventojų dalyvavo nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose visoje Lietuvoje

Į Lietuvos miestų, miestelių bei kaimiškų vietovių bibliotekas kovą ir balandį rinkosi gyventojai ne spaudos skaityti ar knygos grąžinti, tačiau dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose.

Spektaklis „Raudonkepurė"

2019 m. gegužės 23 d. 13.00 val. Utenos A. Ir M. Miškinių viešosios bibliotekos  (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje vyks VŠĮ Raganiukės teatro spektaklis „Raudonkepurė". Maloniai kviečiame!

Laimos Gimbutienės knygos „Jūros pieva" pristatymas

2019 m. gegužės 24 d. 16.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėj Laimos Gimbutienės knygos „Jūros pieva" pristatymas. Dalyvauja autorė. Maloniai kviečiame!