Edukacinis renginys vaikams

„Kas valdovui ir Lietuvos valstybei dievų lemta, tegu ir įvyksta“. Kovo 12 dieną į Vilniaus rajono savivaldybės Centrinę biblioteką atvyko Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4 klasės moksleiviai su mokytoja Marysia Bogdzevič.

KOVO MĖNESIO RENGINIAI (2019 M.)

RENGINIAI IR PARODOS ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS STRUKTŪRINIUOSE TERITORINIUOSE PADALINIUOSE 2019 M. KOVO MĖNESĮ  AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKA ■ 1 d. – AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Težydi laisvė Lietuvos“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai (veikia nuo 02-15 iki 03-15). ■ 1 d. – AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda vaikams „Cukriniai […]

Metų knygos rinkimai 2019

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Ši akcija buvo įtraukta į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą.

„Internetas mūsų draugas“

Š. m. vasario 4–9 dienomis Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka prisijungė prie lietuviškos iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė bibliotekose“, kurios tikslas – skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais.