„Ateik, sužinok, išmok“

Šiais metais Lietuva mini įstojimo į Europos Sąjungą 15-ąsias metines. 2004 metų gegužės 1 dieną Lietuva tapo visateise Europos Sąjungos nare. Tais pačiais metais prie Europos Sąjungos prisijungė Lenkija, Latvija, Estija, Čekija, Kipras, Malta, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija.

GEGUŽĖS MĖNESIO RENGINIAI (2019)

RENGINIAI IR PARODOS ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS STRUKTŪRINIUOSE TERITORINIUOSE PADALINIUOSE 2019 M. GEGUŽĖS MĖNESĮ  AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKA ■ 7 d. – AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Gegužės 7-oji – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena“ (veiks iki 05-31). ■ 15 d. – AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE – spaudinių paroda „Saugi Lietuva atviroje Europoje“ (veiks iki 05-16). BAZILIONŲ […]

„Gyvenimas turėtų būti skaidrus“ – susitikimas su istoriku docentu dr. Aurimu Švedu

Balandžio 25 d. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka savo darbuotojams ir Rudaminos bendruomenei organizavo susitikimą su istoriku docentu dr. Aurimu Švedu, akcijos „Metų knygų rinkimai 2018“ nugalėtoju publicistikos ir dokumentikos knygų kategorijoje. Tai pokalbių knyga „Irena Veisaitė. Gyvenimas turėtų būti skaidrus“.

„Praverkim duris į knygų pasaulį“

Balandžio 2 d. VRSCB Kalvelių struktūrinis padalinys organizavo rytmetį „Praverkim duris į knygų pasaulį“, skirtą tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

„Kaip senelis ropę rovė“ – vaikų vadinimas mūsų bibliotekoje

Balandžio 15 d. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje darbuotojai turėjo galimybę pamatyti tikrą spektakliuką pagal visiems žinomą pasaką „Ropė“.