IT ir kūrybinių industrijų mokymai bibliotekos lankytojams

Jei domitės informacinėmis technologijomis, programuojate, užsiimate 3D ar grafiniu dizainu ar kuriate žaidimus, šie nemokami mokymai – kaip tik Jums. Jei jau dirbate vienoje iš šių sričių, pasirinktas mokymo kursas leis patobulinti žinias ir išmokti kažko naujo.

Bibliotekoje vyks muzikos kūrimo mokymai

2016 m. kovo 1 d. 15 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre prasideda muzikos kūrimo ir muzikos kūrinių apdorojimo mokymai su „Ableton Live 9 Intro“ programa.

Virginija Griciuvienė pristato savo siuvinėtų darbų parodą

2016 m. sausio 11 d. – vasario 5 d. Viešosios bibliotekos abonemente veiks klaipėdiškės  VIRGINIJOS GRICIUVIENĖS siuvinėtų darbų paroda „Adatos dygsnis“.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimai „Knygos pasaulis mano piešiniuose“

2016 m. sausio 7, 14, 21, 28 d. 15 val. vyksta mokyklinio amžiaus vaikams skirti neformaliojo ugdymo užsiėmimai „Knygos pasaulis mano piešiniuose“ Aleksoto padalinyje, Veiverių g. 43. Tel. 295777 Naujiena Neformaliojo ugdymo užsiėmimai „Knygos pasaulis mano piešiniuose“ pirmiausiai pasirodė Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka .

Suteikta laikina prieiga prie „EBSCO Publishing“ rengiamos el. knygų kolekcijos

Informuojame, kad iki 2015 m. gruodžio 2 d. suteikta prieiga prie el. knygų kolekcijos eBook Public Library Collection, kuri prieinama per EBSCOhost sąsają.