Skaitmeninio raštingumo mokymai Anykščių viešojoje bibliotekoje

Skaitmeninio raštingumo įgūdžiai palengvina kasdienybę bei atveria naujas galimybes. Gegužės 23 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje baigėsi projekto „Prisijungusi Lietuva“ efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems.

Festivalis šeimoms „Nuotykiai tęsiasi!“ lankytojus nustebins ypatingais pasiūlymais

SPAUDOS PRANEŠIMAS 2019.05.23 Birželio 8–9 d., Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, vaikus ir jų tėvelius antrus metus iš eilės pasitikti vasarą kvies vaikų ir jaunimo literatūros festivalis „Nuotykiai tęsiasi!“ .

Robotikos pasaulyje...

Mažųjų viešintiškių pirmoji pažintis su robotų pasauliu prasidėjo balandžio 23 d.  Viešintų filialo bibliotekininkės Jolantos Mameniškienės inicijuotame susitikime su bibliotekos darbuotojų komanda, kuri pristatė turimą kompiuterinę įrangą – programavimo ir kūrybinius paketus.

Knygos ir dokumentinio filmo „GULAGO PARTIZANAI“ pristatymas

Gegužės 21 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga ir dokumentinis filmas „GULAGO PARTIZANAI“, kurių autoriai – Paulius Saudargas ir Goda Karazijaitė.

Biblioteką puošia Arūno Vilkončiaus darbai

Nuo gegužės mėnesio pradžios anykštėnai ir miesto svečiai, apsilankę Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje, nelieka nepastebėję, kad skyriaus interjeras papuoštas tapybos darbais, kuriuose lengvai atpažįstami anykštėnams mieli  vaizdai.