Popietė vaikams „Žemė ir daigas“

„...Žemė brandina sėklą... ir netrukus nedrąsiai stiebiasi liaunas daigelis... Vis stipryn, aukštyn...“ „Stiebiamės ir mes – į saulę, į šviesą... Kažko siekiame, tobulėjame, stengiamės kuo daugiau pažinti. Ir tik pažinę – įvertiname, imame branginti, pamilstame – suvokiame, kaip svarbu visa tai išsaugoti...“ (Vyr. redaktorė Vilija Noreikienė)

Tiesioginė transliacija Bibliotekoje

Š. m. kovo 25 – 31 d. projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” organizuoja akciją „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“).

Kviečiame į „Skaitmeninės savaitės“ renginius mūsų bibliotekoje

„ALL DIGITAL Week“ (lietuviškai „Skaitmeninė savaitė“) – tai visoje Europoje vykstanti akcija, skatinanti naudotis technologijomis bei internetu, ugdyti skaitmeninį raštingumą. Kasmet jos renginiuose  dalyvauja iki 100 tūkst. Europos Sąjungos gyventojų. Šiemet ji vyksta kovo 25–31 dienomis. „ALL DIGITAL Week“ tematika labai plati – nuo medijų raštingumo, kritinio mąstymo ugdymo, skaitmeninio raštingumo, saugaus elgesio internete iki skatinimo tobulinti įgūdžius, reikalingus naujoms...

Kviečiame į susitikimą referendumo klausimu

K V I E Č I A M E 2019 balandžio 13 d., šeštadienį, 10.00 val. Anykščių Viešojoje bibliotekoje į susitikimą su Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininku RIMVYDU BALTADUONIU r e f e r e n d u m o  k l a u s i m u