Vaikams apie poeziją

Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos vaikų aptarnavimo skyriaus darbuotojų parengto projekto Pasibelsk, poezijos fėja edukaciniai renginiai skirti poezijai. Tai Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuotas projektas. Jis skirtas 2-3 klasių mokiniams. Tokių renginių metu ugdoma vaikų vaizduotė ir kūrybiškumas. Poezija visus augina ir pastūmėja dvasinių vertybių link.

Kviečiame į Pauliaus Kovo knygos

Gegužės 5 d. 17.30 val. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje vyks verslo konsultanto bei keliautojo, buriuotojo, laivo kapitono Pauliaus Kovo knygos Gyvenimas audroje. Kaip išlikti sausam pristatymas.

Jono Strielkūno atminimo vakaras

Balandžio 25 d. (penktadienį) 17.30 val. Viešojoje bibliotekoje kraštiečio poeto Jono Strielkūno jubiliejinis atminimo vakaras „Po tylinčiom žvaigždėm...“.

Paskaitos jūsų bibliotekoje

Mokytis niekada nevėlu! Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Lietuvos nacionaline Martyno Maţvydo biblioteka bei Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai” pristato tiesiogiai transliuojamų paskaitų ciklą Jūsų bibliotekoje. Išsirinkite įdomias paskaitas, ateikite jų išklausyti į savo biblioteką ir plėskite savo akiratį! Transliacijos metu turėsite galimybę uţduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos bus atsakoma tiesiogiai. Paskaitą taip pat bus galima stebėti tiesiogiai...