Naujienos

Gruodžio 19 d. 14 val. kviečiame įstaigų atstovus dalyvauti knygų dovanojimo šventėje „Vaikų bibliotekėlė 2016“

Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ ambasadoriai ir savanoriai dovanos geriausius 2015 m. vaikiškų knygų rinkinius visoms Elektrėnų savivaldybėje esančioms įstaigoms, kuriose yra vaikiškų knygų bibliotekos arba jose yra ugdomi vaikai. Maloniai kviečiame dalyvauti. Fondo Globėja LR Seimo narė Greta Kildišienė tel. +370 620 90994, el.p. greta.kildisiene@gmail.com Kontaktams: Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ Živilė Mediekšienė, Telefonas:...

Gruodžio 13 d. 14 val. vyks menininkės Linos Latvaitienės tapybos darbų parodos „Paukščiai ir žmogus“ pristatymas

Menininkė Lina Latvaitienė gimė 1981m. Vilkaviškio r. tuometinių kolūkiečių šeimoje. Baigusi Vytauto Didžiojo universiteto lietuvių filologės specialybę dirbo privačiose įmonėse pardavimo ir reklamos sričių vadybininke. Gyvena ir dirba Elektrėnuose, augina du mažus vaikus. Šiuo metu darbas taip pat nėra susijęs su tapyba. Ji yra populiarios informacinės svetainės įkūrėja, greitu metu tikisi pradėti nuosavą elektroninės parduotuvės verslą. Tapyba jai yra hobis, sielos polėkis ir pabuvimo su...

Gruodžio 3 d. 13 val. vyks Juozo Krinicko vokalinis ciklas pagal P. Širvio eiles „O parodyt širdies negaliu...“

PAULIAUS ŠIRVIO 95-MEČIUI! Juozo Krinicko vokalinis ciklas pagal P. Širvio eiles „O parodyt širdies negaliu...“ Skaitovas Ričardas Meškauskas Solistas Jonas Jackevičius Dalyvauja: Žiežmarių kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Žiežmara“, Kaišiadorių meno mokyklos mokytojai.  

Lapkričio 25 d. 15 val. vyks Juozo Šalkausko parodos „Sakurų paunksmėje“ pristatymas

Tikriausiai ne vienas iš mūsų, japonų filmuose ar meno kūriniuose pamatęs žydinčias sakuras – japoniškas vyšnaites, leidžia sau pasvajoti kada nors jas išvysti pačioje tekančios saulės šalyje. Šis gražuolis augalas Japonijoje auginamas jau daugiau kaip tūkstantį metų, nors vaisių neveda, tačiau savo grožiu jis džiugina kiekvieno akį. Parodos pristatyme dalyvaus Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei SHIGEEDA. Kviečiame dalyvauti parodos pristatyme.

Lapkričio 24 d. 17 val. baigiamasis projekto "Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas" renginys

Baigiamojo renginio metu,  lapkričio 24 d. 17.00 val., bibliotekos konferencijų salėje vyks susitikimas su etnologe, folkloriste, žurnalistė bei radijo laidų vedėja Gražina Kadžytė. Kviečiame visus į susitikimą, kuriame galėsite diskutuotis apie tradicinį lietuvišką kalendorių XXI amžiaus žmonių gyvensenoje. 
Rodomi 1 - 5 iš 227 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 5
iš 46

Navigacija pagal kategorijas

Kategorijos :

Navigacija kalendoriuje