Baltų kultūros pėdsakai Grybėnų krašte

Norint patirti ir sužinoti ką nors naujo, nebūtina keliauti už jūrų marių. Šalia mūsų yra daug įdomių ir lankytinų vietų. Tik mes apie jas nieko nežinome. Štai ir netoli Grybėnų kaimo yra Antakmenės Aukų akmuo, Gedžiūnėlių pilkapynas, Kazlupiškės piliakalnis, bet apie juos mes žinome mažai. Nors tai yra mūsų kultūros paveldo objektai.

Kviečiame į savanorių stovyklą!

Jei tau 14–18 metų, esi aktyvus, kūrybingas, mėgsti bendrauti ir esi pasiruošęs tapti savanoriu – dalyvauk atrankoje!

Pasaulio lietuvio gimtadienis paminėtas Grybėnuose

Pačiu gražiausiu metų laiku, kai žydi obelys ir ore girdisi bičių dūzgimas Grybėnų kaime 1945 gimė teatro režisierius, choreografas, aktorius Giedrius Mackevičius.

Ateik ir tapk tikra teatro žvaigžde!

KAS? „Raudonkepurė“ - interaktyvus spektaklis/žaidimas vaikams (iki 10 m.) Interaktyvų spektaklį-žaidimą ves Raganiukės teatro aktoriai. KUR? Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. KADA? Gegužės 29 d. 11 val.