Ceikinių bibliotekoje paminėta Pasaulinė poezijos diena

Paskatinti atbundančios pavasario gamtos kovo 19 d. Ceikinių bibliotekos skaitytojai susirinko paminėti Pasaulinę poezijos dieną.

Susitikimas su Algiu Jakštu Tverečiaus bibliotekoje

Kovo 20 dieną Tverečiaus biblioteka pakvietė susitikti su ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomu kraštiečiu Algiu Jakštu.

Pokalbis apie ekologiją Didžiasalio bibliotekoje

Pasaulinės Žemės dienos išvakarėse Didžiasalio biblioteka pakvietė visus, kam rūpi mūsų planetos tausojimas, į paskaitą-diskusiją „Ekologija šalia mūsų".

Jautrus poezijos ir muzikos vakaras

Kovo 13-ąją į poezijos ir muzikos vakarą „Savasties ieškojimas“ pakvietė žurnalistas, fotografas ir poetas Algis Jakštas.

Motyvuojantis seminaras bibliotekininkams Visagine

Kovo 12 d. grupė Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojų dalyvavo Visagino viešosios bibliotekos organizuotame kraštotyros seminare „Kraštotyros darbas – bibliotekinio darbo sėkmės garantas“.