Senjorų klubo „Polėkis“ popietė, skirta Motinos dienai

Gegužės 4 d., penktadienį, 12 val. vyks senjorų klubo „Polėkis“ popietė, skirta Motinos dienai. Registruotis bibliotekoje arba tel. (8 349) 61 594. Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų Informacijos skaitykloje (2 aukšte).

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė jau čia!

Naujausios technologijos keičia įprastus bibliotekų veiklos principus ir kelią naujus reikalavimus. Be abejonės ateities bibliotekoms rūpi, kokios jos bus po kelių metų, kokie bus bibliotekoje besilankantys skaitytojai, kokios priemonės padės pritraukti skaitančiųjų ratą? Šios temos itin aktualios šiuolaikiniams bibliotekininkams, tad šių metų nacionalinės bibliotekų savaitės tema “Kartu mes kuriame ateitį”.

Juozapo Kosakovskio knygos ,,Atsiminimai (1738-1788 m.)" pristatymas

Balandžio 25 d. 18 val. Jonavos kultūros centro Meno galerijoje vyks Juozapo Kosakovskio knygos ,,Atsiminimai (1738-1788 m.)" pristatymas. Knygą pristato vertimo autorius, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Andrejus Edvardas Ancuta. Trumpai apie knygą:

Anglų kalbos kursai bibliotekoje

Svajojate apie galimybę išmokti anglų kalbą, tačiau manote, kad tai – misija neįmanoma? Netiesa! Kviečiame į NEMOKAMUS anglų kalbos kursus visus, norinčius įgyti šios kalbos pradmenis kitaip. Anglų kalbos subtilybes perteiks bibliotekos savanoris Domantas Žukauskas. Registracija vyksta telefonu (8 349) 61 594 iki gegužės 2 d. (imtinai), o gegužės 2 d. 17 val. kviečiame į pirmąjį susitikimą. Maloniai laukiame visų, norinčių išpildyti savo svajonę!