Filtras išjungtas

Atidaryta fotomenininko Stasio Povilaičio darbų paroda

Šiaurinėje bibliotekoje eksponuojamos Panevėžio fotomenininko, rengusio parodas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, Stasio Povilaičio fotografijų ciklas „Po repeticijų“.

Dirbtuvės PATS SAU: kas tai?

Daugelis Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką įsivaizduoja kaip informacijos ir žinių erdvę, kurioje lentynos apsunkusios nuo knygų ir žinynų. Visus taip manančius kviečiame pasižvalgyti po kūrybines dirbtuves PATS SAU, kur jaunieji atradėjai semiasi praktinių žinių ir lavina daugybę gyvenime praversiančių įgūdžių. Šios erdvės šūkis – P asidaryk, A trask, T ausok, S malsauk, S iek, A tpažink ir U žfiksuok. Kai namuose nerandi tinkamos vietos kūrybiniams žaibams suvaldyti,...

Bibliotekoje – Aušrinė Mažulytės piešinių apie demonus paroda

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojama šilališkės Aušrinės Mažulytės piešinių paroda, kuri išsiskiria originalumu ir savitu stiliumi, mat autorė vaizduoja demonus.
iš 1 001