Paslaugos Paslaugos

«Atgal

Informacijos apie bibliotekų veiklos naujienas prenumerata

Norėdami sužinoti kas vyksta bibliotekose, galite užprenumeruoti jų veiklos naujienas, tam prisijunkite prie Portalo ir atlikite šiuos veiksmus:
1.   Meniu juostoje pasirinkę skiltį „Naujienos" pamatysite visas paskutines naujienas. Norėdami jas prenumeruoti – aktyvuokite nuorodą „Prenumeruoti naujienas"

Pastaba: Bibliotekų veiklos naujienos grupuojamos į 6 bibliotekoms svarbias kategorijas: Aktualijos; Parodos; Paslaugos; Projektai; Renginiai; Kitos.
2.  Naujienų prenumeratos lange įrašykite naujienos turinį ar kitaip jai atpažinti reikalingą pavadinimą, pažymėkite kokios kategorijos naujienos pageidaujate, pasirinkite biblioteką/-as, bei pažymėkite pageidaujamą naujienų gavimo būdą bei periodiškumą:

Pastaba: Uždėjus varnelę „Prenumeruoti elektroniniu paštu" reiškia, kad bibliotekoje (-ose) atsiradus naujiems dokumentams, Jums bus siunčiamas elektroninis laiškas, kuriame bus pranešama, kad biblioteka gavo užklausą atitinkančius dokumentus.
3.  Paspauskite mygtuką „Įrašyti".
4.  Visas išsaugotas prenumeratas galėsite pamatyti Portale savo paskyros skiltyje "Mano sritis", aktyvavus nuorodą „Naujienų prenumeratos":

Šioje dalyje turėsite galimybę ištrinti neaktualias prenumeratas, pakeisti jų nustatymus bei prenumeratos gavimo būdą (RSS, Atom). RSS skaitymui gali būti naudojama bet kuri RSS 2.0 arba Atom standartus palaikanti RSS skaitymo programinė įranga.