Paslaugos Paslaugos

«Atgal

Planuojama išleisti

1.   Registruoti ir neregistruoti portalo naudotojai gali peržiūrėti informaciją apie dokumentus, kuriuos planuojama išleisti. Tam reikia pasirinkti meniu punktą „Planuojama išleisti".

2.   Jį paspaudus, bus pateiktas planuojamų išleisti dokumentų sąrašas.

3.   Sąrašo dešinėje yra pateikti filtravimui skirti kriterijai. Filtruoti galite pagal autorių, tipą, kalbą, tematiką, išleidimo būseną, dokumento formą, šaltinį, reitingą.

Pvz. pažymėjus tipą "knygos", kalbą „lietuvių", dokumento formą „elektroninis" ir po kiekvieno pasirinkimo spaudžiant mygtuką „Filtruoti", pateikiamas kriterijus atitinkantis sąrašas.

4.   Paieškos rezultatai pateikiami pagal atitikimą, tačiau rezultatus galite rikiuoti pagal reitingą, populiarumą, antraštę ir t.t  Šiam veiksmui atlikti lango viršuje išskleiskite lauką .

5.   Prie Jus sudominusio įrašo(-ų) padėkite varnelę(-es) ir tą įrašą(-us) galėsite įtraukti į naujas arba jau sukurtas savo kolekcijas.

6.   Tai pat prie Jus sudominusio įrašo(-ų) padėjus varnelę(-es) galėsite išsaugot ir/ar atsispausdinti jų sąrašą, t.y. pažymėtieji įrašai bus perkelti į .doc tipo failą. Šiam veikmui atlikti paspauskite  piktogramą.

7.   Detalesnę Jus sudominusio įrašo informaciją galite peržiūrėti paspaudę ant jo pavadinimo:

8.   Atvertame lange galite peržiūrėti įrašo informaciją, o prisijungę prie portalo naudotojai: parašyti komentarą, reitinguoti, įtraukti į kolekcijas, pasidalinti informacija su draugais ar socialiniuose tinkluose. Taip pat galite prenumeruoti informaciją apie konkretų Jus dominantį dokumentą. Tam reikia paspausti vokelio piktogramą. Kai dokumento išleidimo būsena pasikeis iš „planuojama išleisti" į „išleistas", Jūs apie tai būsite informuotas elektroniniu laišku.

9.   Norėdami atsisakyti prenumeratos apie konkretų leidinį, tai galite padaryti „Mano sritis" pasirinkę „Išsaugotos paieškos ir prenumeratos" kortelėje „Informacijos apie naujus dokumentus prenumerata". Prenumeratos taip pat galima atsisakyti ir paspaudžiant raudoną vokelį: